Formun Dogru Adresi.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Formun Dogru Adresi.

Forumun Tek ve Dogru Adresi Askbahcesi.Forumh.Net

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

SERVER.EXE yoollayın

YazarMesaj
MeLankoLia
Moderatör
Moderatör
MeLankoLia

SERVER.EXE yoollayın Empty
MesajKonu: SERVER.EXE yoollayın   SERVER.EXE yoollayın EmptySalı Ocak 01, 2008 8:11 am

Şimdi arkadaşla daha önce anlatılıp anlatılmadığını bilmiyorum yinede bir inceleyin derim

Server.exe'yi kurbana çaktırmadan göndermek için eski usullerden vazgeçmeyin işte mp3 yolluyorum veya bak bu oyunu oyna muhabbetlerinden birini seçin sıra gelelim en güzel yanına yapmanız gerekenleri yazıyorum;

1-Yeni bir klasör oluşturun ve adına "Örnek:Oyun" diyin.

2-Oluşturduğumuz klasor içine Yeni bir dosya daha yaratın vede buna "Örnekyundosyalar" diyin tabi bunlar sizin yaratıcılığınıza kalmış daha ikna edici bir dosya adı yaratabilirsiniz

3-"oyundosyalar" klasörünün içine yapmış olduğunuz server.exe'yi koyun.

4-"Oyun" klasörüne dönün ve içine "oyun.txt" adlı bir metin belgesi yaratın.

5-Ve son adımda ise oluşturmuş olduğunuz "oyun.txt"dosyasını açın ve şunu yazın "oyundosyalar\server.exe" sonra farklı kaydetden oyun.bat olarak oyun klasöürünün içine kaydedin
Vede bunu zipleyip kurbana gönderin oyun.bat adlı dosyayı açmasını isteyin server.exe otomatik olarak açılacaktır.

Not:server.exe değilde mesela oyun.exe yapmak istiyorsanız oyun.bat içine yazmış olduğunuz server.exe'yi oyun.exe şeklinde değiştirin.

Kolay gelsin aklınıza takılan bir husus olursa yazın ben buralardayım.

SERVER.EXE yoollayın
1 sayfadaki 1 sayfası