Formun Dogru Adresi.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Formun Dogru Adresi.

Forumun Tek ve Dogru Adresi Askbahcesi.Forumh.Net

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

çirkin miyim güzel mi yoksa yakışıklı mı?

4 posters

çok yakışıklı
çirkin miyim güzel mi yoksa yakışıklı mı? Vote_lcap33%çirkin miyim güzel mi yoksa yakışıklı mı? Vote_rcap
 33% [ 1 ]
yakışıklı
çirkin miyim güzel mi yoksa yakışıklı mı? Vote_lcap0%çirkin miyim güzel mi yoksa yakışıklı mı? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
orta yakışıklı
çirkin miyim güzel mi yoksa yakışıklı mı? Vote_lcap0%çirkin miyim güzel mi yoksa yakışıklı mı? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
az yakışıklı
 0% [ 0 ]
çirkin
 0% [ 0 ]
güzel
 0% [ 0 ]
çok güzel
çirkin miyim güzel mi yoksa yakışıklı mı? Vote_lcap67%çirkin miyim güzel mi yoksa yakışıklı mı? Vote_rcap
 67% [ 2 ]
Toplam Oylar : 3

YazarMesaj
BabyFace
Admin
Admin
BabyFace

çirkin miyim güzel mi yoksa yakışıklı mı? Empty
MesajKonu: çirkin miyim güzel mi yoksa yakışıklı mı?   çirkin miyim güzel mi yoksa yakışıklı mı? EmptyPaz Ocak 13, 2008 4:13 am

çok güzel (biraz bencilce olacak ama Very Happy)
eLa
yaramaz
yaramaz
eLa

MesajKonu: Geri: çirkin miyim güzel mi yoksa yakışıklı mı?   çirkin miyim güzel mi yoksa yakışıklı mı? EmptyPaz Ocak 13, 2008 2:13 pm

her kız çok güzelim der her erkekte çok yakışıklıyım der
bu iddaların arkasında durabilmek cesaret işi kimse kimseyi görmeden bişey diyemez
fakat ben emirin beni tanımasından yola çıkarak çok güzelim diyorum idaama ortak ol emircim Very Happy
ve emiride çok yakışıklı olarak biliyorum
KuMSaL
Admin
Admin
KuMSaL

MesajKonu: Geri: çirkin miyim güzel mi yoksa yakışıklı mı?   çirkin miyim güzel mi yoksa yakışıklı mı? EmptyPaz Ocak 13, 2008 3:09 pm

allah kahretsin herkes benim nekadar yakısklı oldugumu söyler genelde kızlar Smile
ablamın güzelligde buraya yahzılmaz zaten Smile
Emir
Admin
Admin
Emir

MesajKonu: Geri: çirkin miyim güzel mi yoksa yakışıklı mı?   çirkin miyim güzel mi yoksa yakışıklı mı? EmptyPaz Ocak 13, 2008 3:29 pm

eLa demiş ki:
her kız çok güzelim der her erkekte çok yakışıklıyım der
bu iddaların arkasında durabilmek cesaret işi kimse kimseyi görmeden bişey diyemez
fakat ben emirin beni tanımasından yola çıkarak çok güzelim diyorum idaama ortak ol emircim Very Happy
ve emiride çok yakışıklı olarak biliyorum

tşk ederim güzelim
Ben yorum yapmasam olurmu bu konuya ?

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» niCkmi?..avaTaRmi?..yoKsa iMzAmi?