Formun Dogru Adresi.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Formun Dogru Adresi.

Forumun Tek ve Dogru Adresi Askbahcesi.Forumh.Net

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

YATAKTA KARISINI VETERİNER İLE YAKALADI, MAHKEMEDE SUÇLANDI

2 posters
YazarMesaj
BabyFace
Admin
Admin
BabyFace

YATAKTA KARISINI VETERİNER İLE YAKALADI, MAHKEMEDE SUÇLANDI Empty
MesajKonu: YATAKTA KARISINI VETERİNER İLE YAKALADI, MAHKEMEDE SUÇLANDI   YATAKTA KARISINI VETERİNER İLE YAKALADI, MAHKEMEDE SUÇLANDI EmptyPerş. Ocak 17, 2008 9:25 am

İngiltere'nin sayılı zenginleri arasındaki milyarder koca, hem aldatıldı hem de karısının âşığını dövdü diİngiltere'nin sayılı zenginleri arasındaki milyarder koca, hem aldatıldı hem de karısının âşığını dövdü diye mahkeme tarafından suçlu bulundu. Blackpool bölgesinde yaşayan toprak zengini Douglas St. George Smith (48), karısı Karen'i (40) atlarına bakan veterinerle kendi yatağında yarı çıplak halde bastı. Bu sırada kontrolünü kaybeden ve veteriner Peter Acton'a yumruk atan zengin koca, "iki sevgiliyi darp ettiği için" suçlu bulundu.

'KARIMDAN ŞÜPHELENİYORDUM'
Mahkemede olayları anlatan George Smith, şöyle konuştu: "Eşimin cep telefonunda veterinerle çok fazla zaman geçirmesinden şüphelenmiştim. Cep telefonuyla çok sık Acton'la konuştuğunu fark ettim. Takip ettiğimde ikisini yatak odasında bastım. Karım üstsüzdü... Acton da sadece boxer şortla yanında yatıyordu. O anda sinirle hemen Acton'un üzerine atladım. Ancak karıma vurduğum yalandır. O bizi ayırmaya çalıştığı sırada sadece kolumu ondan kurtardım o kadar."
ye mahkeme tarafından suçlu bulundu
Emir
Admin
Admin
Emir

YATAKTA KARISINI VETERİNER İLE YAKALADI, MAHKEMEDE SUÇLANDI Empty
MesajKonu: Geri: YATAKTA KARISINI VETERİNER İLE YAKALADI, MAHKEMEDE SUÇLANDI   YATAKTA KARISINI VETERİNER İLE YAKALADI, MAHKEMEDE SUÇLANDI EmptyPerş. Ocak 17, 2008 9:28 am

emegine saglık

Ne cimri admmış kurşunun tanesi 1 ytl Razz

YATAKTA KARISINI VETERİNER İLE YAKALADI, MAHKEMEDE SUÇLANDI
1 sayfadaki 1 sayfası