Formun Dogru Adresi.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Formun Dogru Adresi.

Forumun Tek ve Dogru Adresi Askbahcesi.Forumh.Net

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm..

3 posters
YazarMesaj
PrenSeS
Moderatör
Moderatör
PrenSeS

dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm.. Empty
MesajKonu: dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm..   dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm.. EmptyCuma Ocak 11, 2008 11:45 am

her gerçek aşık bi bebektir meleklerin gözünde ve her gerçek aşık için aglayan bi melek vardır gökyüzünde boşuna bakma göremezsin zaten görmüş olsan GİTMEZSİNNN GİT GİDEBİLDİGİNN EN UZAK ŞEHİRLERE GİT GİDEBİLDİGİNNN ENNN GÜZEL ÜMİTLERLE ben böle de yasarım toz duman benim için üzülme hertaraf sen dolu anılar dolu bu bana yeter şimdi GİTTTTTTTT!!!!!!!!!!!
PrenSeS
Moderatör
Moderatör
PrenSeS

MesajKonu: Geri: dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm..   dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm.. EmptyPaz Ocak 13, 2008 9:35 am

kaybedicek neyim kaldı hadi devammmm ett kır kalbimii yaşamadann bilmekk zorrrrrrrr..
PrenSeS
Moderatör
Moderatör
PrenSeS

MesajKonu: Geri: dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm..   dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm.. EmptyPaz Ocak 13, 2008 9:43 am

susarım sözümü tutarımm söz buyur kul olur bu can binde birkere ölür git deme kurban olurum senle yasadımm son bulurumm yıllarım zindanımm olur sensiz hayat ziyann olurr
MiS_KoPaT
artist üye
artist üye

MesajKonu: Geri: dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm..   dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm.. EmptyPtsi Ocak 14, 2008 9:37 am

geri ileri aşşa yukarı sen ben haa bide çok güzel ve dedi ben böle ve duymadım daha
PrenSeS
Moderatör
Moderatör
PrenSeS

MesajKonu: Geri: dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm..   dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm.. EmptyPtsi Ocak 14, 2008 11:25 am

yıldızsız geceelerden güneşsiz sabahlara uyanmak nedir sen bilirmiydin o yarin elinde mutluydunn teninde ben öldümm bin kere gelirmiydin...
PrenSeS
Moderatör
Moderatör
PrenSeS

MesajKonu: Geri: dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm..   dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm.. EmptyPtsi Ocak 14, 2008 12:10 pm

geri dön ne olur beni al buralardan geri dön bitsinn bu kederr..
PrenSeS
Moderatör
Moderatör
PrenSeS

MesajKonu: Geri: dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm..   dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm.. EmptyPerş. Ocak 17, 2008 9:05 am

yıllarca askınla bosa yanmısım seni bir sevgili bir dost sanmısımmm...artıq ne duamsın nede bedduam!
PrenSeS
Moderatör
Moderatör
PrenSeS

MesajKonu: Geri: dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm..   dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm.. EmptyÇarş. Şub. 27, 2008 11:18 am

hayat beni unutsada sen unutma adımı unutacak kadar kaybettim kendimii ßeni unutmaaaaaa!!Sad
PrenSeS
Moderatör
Moderatör
PrenSeS

MesajKonu: Geri: dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm..   dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm.. EmptyÇarş. Şub. 27, 2008 11:23 am

sen söyle gidecek evi olurmu askların söyle yoluma çıkan en son aşkmıydın sen beni böyle çaresiz küskün bırakmasdın söyle ne olurr:(Sad
BabyFace
Admin
Admin
BabyFace

MesajKonu: Geri: dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm..   dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm.. EmptyÇarş. Şub. 27, 2008 11:23 am

Bari sen olma onlardan yana bari sen boynumu bükük koyma bari sen canım kal yanımda.
PrenSeS
Moderatör
Moderatör
PrenSeS

MesajKonu: Geri: dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm..   dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm.. EmptyÇarş. Şub. 27, 2008 11:27 am

bıktım artıq uzatma yaslan bana aqla kal yanımda böyle son bahar gidince soysuzlar içinde kalma yalnızlıqım bq yenildik işte zamanı qelince kalkarıs belkide dayan yalnızlıqımmm
PrenSeS
Moderatör
Moderatör
PrenSeS

MesajKonu: Geri: dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm..   dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm.. EmptyÇarş. Şub. 27, 2008 11:28 am

ana bu ne:DDD
PrenSeS
Moderatör
Moderatör
PrenSeS

MesajKonu: Geri: dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm..   dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm.. EmptyÇarş. Şub. 27, 2008 11:29 am

DAYANNNN YALNIZLIGIMMMMMMMM!!
PrenSeS
Moderatör
Moderatör
PrenSeS

MesajKonu: Geri: dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm..   dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm.. EmptyÇarş. Şub. 27, 2008 11:33 am

ßelki biqün özlersinnnn
BabyFace
Admin
Admin
BabyFace

MesajKonu: Geri: dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm..   dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm.. EmptyPerş. Şub. 28, 2008 3:50 am

Günleri günlere ekleyerek sevdayı hasrete yükleyerek yolları gözleyip gel diyerek bekleme bekleme gelmeyeceğim..

dinlediqiniz sarkıda etkilendiqiniz sözleri yazalımm..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-